5-9 Mart 2018 – Las Vegas, NEVADA 

HIMSS Konferansı ve Fuarı, dünyanın dört bir yanından 40.000’den fazla sağlık bilişim uzmanını, klinisyeni, yöneticisini ve satıcısını bir araya getirmektedir. İstisnai eğitim, birinci sınıf konuşmacılar, en son sağlık bilişim ürünleri ve güçlü bir network platformu bu sektör lideri konferansta dikkat çekmektedir.

www.himssconference.org/international

İletişim:

27-29 Mayıs 2018 – Sitges, BARCELONA

HIMSS Avrupa ve Health 2.0, 2018 yılının en etkili dijital sağlık konferansını bir araya getiriyor. HIMSS Europe 18, 27-29 Mayıs’ta Barselona’dan sadece 25 dakika uzaklıkta bulunan güzel sahil İspanyol kenti Sitges’de gerçekleştirilecek. Konferansta, dijital sağlık ekosisteminin tüm yelpazesini ele alan ve hastane CEO’larından yenilikçi KOBİ’lere ve yeni teşebbüslere, CMO’lara, klinisyenlere ve hemşirelere kadar sektördeki önemli kitleye ulaşmayı amaçlayan oturumlar yer alacak. Konferans temaları arasında şunlar sayılabilir: dijital dönüşüm, siber güvenlik ve işbirliktelik .

www.himsseuropeconference.eu

25-27 Ekim 2018 – İstanbul, TÜRKİYE

Türkiye’yle birlikte bölge coğrafyadaki Avrupa, Asya, Afrika ve Balkanları hedefleyen yeni vizyonu ile HIMSS Eurasia’18, hem yabancı ziyaretçi ve katılımcı hem de uluslar arası konuşmacılar anlamında çeşitliliğini artıracak. Türkiye ve bölge ülkeler için sağlık bilişim sektörünün nabzı 25-27 Ekim 2018 tarihleri arasında, İstanbul’da, HIMSS Eurasia Sağlık Bilişimi Fuarı ve EMRAM Eğitim Konferansında atacak.

www.himsseurasia.com