ArcGIS ile sağlık sektöründe başkalarının göremediğini görün!

Esri’nin yazılımı ArcGIS ile savunmasız bölgeleri görüntüleyebilir, topluluk kaynaklarını belirleyebilir, hastalık gözetimini etkinleştirebilir ve toplum paydaşlarını bir araya getirebilirsiniz.

Dünyanın en güçlü haritalama ve mekânsal analitik yazılımı olan ArcGIS yazılımı ve uygulamaları, konum bilgisi sağlamak ve her büyüklükte hizmet veren kurum ve kuruluşların dijital dönüşümünü karşılamak için haritalama ve veri analizini bir arada kullanır.

Merkez ofisi Ankara’da olan Esri Türkiye’nin İstanbul’da da bir ofisi bulunmakta olup firmanın faaliyet alanlarını haritalama ve analiz, BigData, IoT, CBS, 3B CBS, dijital dönüşüm konuları oluşturmaktadır.

https://www.esriturkey.com.tr/tr-tr/anasayfa

Herkes için haritalama ve analiz platformu
Kuruluşunuzdaki herkesin en doğru, tutarlı ve güvenli verilere erişmesini sağlayın. Bilgileri bulmayı, paylaşmayı ve analiz etmeyi kolaylaştırın.

Haritaları her yerde kullanın
Haritalarınızı kurumsal süreçlerinizi yürüttüğünüz ve aşina olduğunuz ürünlere (Excel, PowerPoint gibi) entegre edin. Ofis veya sahadan haritalarınıza erişerek bilgiye konumun gücünü katın.

Veriye dayalı kararlar verin
Toplumun sağlığına faydalı kararlar verin. Toplumun isteklerini anlarken belirlenen bütçenizin kapsamında kalmak kaynak yönetimi açısından çok önemli. Kaynaklarınızı doğru kullanın.