Gemini, Klinik Karar Destek Sistemleri ve E-Kaynak İhtiyaçlarında Etkili Çözümler Sunuyor

Klinik Karar Destek Sistemleri sunan UpToDate, Elsevier Clinical Solutions, STATdx Radyoloji karar destek sistemi ve Lexicomp İlaç Karar Destek Sistemlerinin Türkiye temsilciliğini yürüten Gemini Bilgi Teknolojileri A.Ş.; hastanelerin, güncel ve kanıta dayalı bilgiler içeren e-kaynak ihtiyaçlarında etkili çözümler sunmaktadır.

27 yılı aşkın deneyimi ile Tıp Fakülteleri ve Hastanelere yaygın hizmetler sunan Gemini’nin sunduğu klinik karar destek sistemleri; Türkiye’de 70’den fazla Tıp Fakültesi ve Sağlık Bakanlığı’na ait 59 Eğitim ve Araştırma hastanesinde yıllardır etkin bir şekilde kullanılmaktadır. İleri platform teknolojilerin kullanıldığı elektronik veri tabanları ve yazılımları ile hastanelerin servis kalitesini artırma yönünde etkin çalışmalar yapan firmamız, temsilcisi olduğu online klinik karar destek sistemlerini, hastane işletim sistemlerine (HİS) entegre edilmesini sağlayarak hekimlerin hızlı erişimine sunmaktadır.

Türkiye’nin her bölgesinde kanıta dayalı TIP e-veritabanı platformlarının yaygın eğitim desteğini de veren Gemini A.Ş; sunduğu karar destek sistemleri ile tanısal hataların ortadan kalkmasında, tanı amaçlı mükerrer ve ihtiyaç dışı tetkiklerin azalmasında, hastaların hastanede yatış sürelerinin kısalmasında ve klinik servis kalitesinin arttırılmasında etkin çözümler sunarak, hasta güvenliğinin ve bakım kalitesinin arttırılmasına katkıda bulunmaktadır.

geminibilgi.com.tr

30 Ekim – 1 Kasım 2019 tarihleri arasında, İstanbul Pullman Hotel’de yapılacak HIMSS’19 Eurasia Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarı’nda Gemini standına sizleri de bekleriz!