DİYARBAKIR HANİ İLÇE DEVLET HASTANESİ EMRAM VALİDASYONU 01 NİSAN 2021/ DİYARBAKIR

01 NİSAN 2021/ DİYARBAKIR HIMSS Türkiye Direktörü İlker KÖSE ve ekibi Diyarbakır Hani İlçe Devlet Hastanesi’ne 1 Nisan 2021 tarihinde online validasyon ziyareti gerçekleştirdi. HIMSS EMRAM Seviye 6 kriterlerini tamamlayan hastanemiz EMRAM Seviye 6 olarak valide edilmeye hak kazandı.  Diyarbakır Hani İlçe Devlet Hastanesi, Diyarbakır ilinin ilk Seviye 6 hastanesidir.

İSTANBUL BAHÇELİEVLER DEVLET HASTANESİ EMRAM VALİDASYONU 5 MART/İSTANBUL

5 MART/İSTANBUL HIMSS Türkiye Direktörü İlker Köse ve ekibi, HIMSS Avrupa ve Latin Amerika Direktörü John Rayner, HIMSS Avrupa temsilcisi Frank Fritzsche ve Dış Değerlendirici Gürhan Zincircioğlu İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi’ne 4-5 Mart 2021 tarihinde uzaktan validasyon ziyareti gerçekleştirdi. HIMSS EMRAM Seviye 7 kriterlerini tamamlayan hastanemiz EMRAM Seviye 7 olarak valide edilmeye hak kazandı. İstanbul […]

İSTANBUL PENDİK DEVLET HASTANESİ EMRAM REVALİDASYONU 22 ARALIK 2020/İSTANBUL

22 ARALIK 2020/İSTANBUL HIMSS Analitik Ekibi İstanbul Pendik Devlet Hastanesi’ne 22 Aralık 2020 tarihinde online revalidasyon ziyareti gerçekleştirdi. HIMSS EMRAM Seviye 6 kriterlerini tamamlayan hastanemiz EMRAM Seviye 6 olarak revalide edilmeye hak kazandı. İstanbul ilinin ilk revalidasyon hastanesidir.

ERZURUM HINIS ŞEHİT YAVUZ YÜREKSEVEN DEVLET HASTANESİ EMRAM VALİDASYONU 18 ARALIK  2020/ERZURUM

18 ARALIK  2020/ERZURUM HIMSS Türkiye ekibi Erzurum Hınıs Şehit Yavuz Yürekseven Devlet Hastanesi’ne 18 Aralık 2020 tarihinde online validasyon ziyareti gerçekleştirdi. HIMSS EMRAM Seviye 6 kriterlerini tamamlayan hastanemiz EMRAM Seviye 6 olarak valide edilmeye hak kazandı.  Erzurum ilinin ilk Seviye 6 hastanesidir.

SİNOP AYANCIK DEVLET HASTANESİ EMRAM VALİDASYONU 17 EYLÜL 2020/SİNOP

17 EYLÜL  2020/SİNOP HIMSS Türkiye ekibi ile birlikte HIMSS Avrupa ve Latin Amerika Bölge Direktörü John Rayner Sinop Ayancık Devlet Hastanesi’ne 17 Eylül 2020 tarihinde online validasyon ziyareti gerçekleştirdi. HIMSS EMRAM Seviye 6 kriterlerini tamamlayan hastanemiz EMRAM Seviye 6 olarak valide edilmeye hak kazandı.

MUŞ VARTO DEVLET HASTANESİ EMRAM VALİDASYONU -9 EYLÜL 2020/MUŞ

9 EYLÜL 2020/MUŞ HIMSS Türkiye ekibi ile birlikte HIMSS Avrupa ve Latin Amerika Bölge Direktörü John Rayner Muş Varto Devlet Hastanesi’ne 9 Eylül 2020 tarihinde online validasyon ziyareti gerçekleştirdi. HIMSS EMRAM Seviye 6 kriterlerini tamamlayan hastanemiz EMRAM Seviye 6 olarak valide edilmeye hak kazandı.      

Yeni Normalde Dünya Sağlık Sistemini Ne Bekliyor?

Yeni normalde şeffaflık, güven ve işbirliği içinde uluslararası işbirlikleri gerçekleştirmek neden önemli? Dünya ile entegre çözüm odaklı uygulamaların hızla hayata geçmesi pandemi süreçlerinde ne ifade ediyor? Bireylerin ve toplulukların ihtiyaç duydukları sağlık hizmetlerine finansal zorluk yaşamadan erişebilmeleri mümkün mü? Pandemi ile mücadelede Türkiye’nin sergilediği başarılı performansa ilişkin bilgi paylaşan TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal […]

Kamu ve özel hastanelerinin dijital dönüşümünde bizi neler bekliyor?

Kamu ve özel hastanelerin dijitalleşmesinde hastane yönetimi ve çalışanları entegre edecek hazırlık çalışmaları nasıl yapılmalı? Hastanelerin dijital dönüşüm süreçleri neler? Analitik yönetim, bilimsel araştırma ve proje çalışmalarında nelere dikkat etmek gerekiyor? HIMSS + Eurasia’20’de Kamu hastanelerinde dijital dönüşüm süreçlerinin konuşuldu. Oturumda konuşmacı olarak HIMSS Türkiye Direktörü Dr. İlker Köse, Ankara Şehir Hastanesi Koordinatör Başhekimi Dr. […]

X
X