5-9 Mart 2018 – Las Vegas, NEVADA 

HIMSS Konferansı ve Fuarı, dünyanın dört bir yanından 40.000’den fazla sağlık bilişim uzmanını, klinisyeni, yöneticisini ve satıcısını bir araya getiriyor. Spesifik eğitimler ve birinci sınıf konuşmacıların yanı sıra en son sağlık bilişim ürünleri ve güçlü bir network platformu ile sektör liderinin dikkatini çekiyor.

www.himssconference.org/international

27-29 Mayıs 2018 – Sitges, BARCELONA

Dijital sağlık ekosisteminin tüm yelpazesini ele alan HIMSS Avrupa ve Health 2.0, hastane CEO’larından yenilikçi KOBİ’lere, girişimcilere, CMO’lara, klinisyenlere ve hemşirelere kadar geniş bir kitleye ulaşmayı amaçlayan oturumlara yer veriyor. Konferansın temaları arasında dijital dönüşüm, siber güvenlik ve sektörel işbirlikleri yer alıyor.

www.himsseuropeconference.eu

25-27 Ekim 2018 – İstanbul, TÜRKİYE

Türkiye ve  bölge coğrafyayı hedefleyen yeni vizyonu ile HIMSS Eurasia’18, hem yabancı ziyaretçi ve katılımcı hem de uluslararası konuşmacılar anlamında çeşitliliğini artırıyor. Türkiye ve bölge ülkeler için sağlık bilişim sektörünün nabzı 25-27 Ekim 2018 tarihleri arasında, İstanbul’da, HIMSS Eurasia Sağlık Bilişimi Fuarı ve EMRAM Eğitim Konferansında atacak.

www.himsseurasia.com

İletişim: