HIMSS Eurasia 2023: Sağlıkta dijital devrim için adımınızı atın!

HIMSS Eurasia 2023 daha büyük katılım ve önemli gündemleri ile sağlık sektörünü buluşturmak için hazırlanıyor. 

Sağlık sektöründe dijital devrimin nabzını yakalamak ve geleceğin sağlık hizmetlerini şekillendirmek için, 22-24 Kasım 2023 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek olan HIMSS Eurasia etkinliğine davetlisiniz! Türkiye’nin öncü dijital sağlık uygulamalarının yer aldığı bu olağanüstü etkinlik, sağlık sektörünün önde gelen yöneticileri, uzmanları ve BT profesyonellerini bir araya getiriyor.

Etkinlik boyunca yeni teknolojiler ve inovatif çözümlerle tanışacak, hastanenizin dijital alanlardaki pozisyonunu bir üst seviyeye taşıyacak stratejileri keşfedeceksiniz. Sağlık sektöründe dijitalleşmenin vazgeçilmez bir parçası olmak için şimdi kaydınızı yaptırın ve yerinizi ayırtın! 

T.C. Sağlık Bakanlığı ve HIMSS iş birliğiyle düzenlenen HIMSS Eurasia Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarı, kamu mensuplarından akademisyenlere, sivil toplum kuruluşlarından özel sektör profesyonellerine kadar sağlık sektörünün önde gelen isimlerini buluşturuyor.

HIMSS Eurasia, sağlık sektöründeki güncel gelişmeleri yakından takip etme fırsatı sunuyor. Uluslararası konuşmacılar, paneller, eğitim toplantıları ve B2B görüşmeleriyle sağlık bilişimi alanındaki tüm paydaşlar etkinlikte şimdiden yerlerini ayırtıyor. Dijital hastane, e-sağlık, sağlıkta akıllı sistemler, yapay zeka, robotik gibi ileri teknolojiler HIMSS Eurasia’da sergileniyor. Asya, Avrupa ve Afrika’dan gelen uluslararası ziyaretçilerle dünya çapında bir ağ oluşturmanın tadını çıkarın.

İstanbul’da düzenlenecek HIMSS Eurasia 2023’e katılmak için size en uygun paketi seçin. HIMSS Eurasia’da en son sağlık teknolojilerini, inovasyonları ve çözümleri keşfedin. Düşünce liderlerinin sağlık hizmetlerini daha akıllı ve sürdürülebilir bir geleceğe taşımak için dijital dönüşümü hızlandırma konusundaki görüşlerini birinci ağızdan dinleyin. Geleceğin sağlık sektörünü şekillendirmek için hemen adımınızı atın ve HIMSS Eurasia 2023’ü kaçırmayın!