HIMSS Las Vegas’da HIMSS Eurasia’nın Tanıtımı Yapıldı

Dünyanın dört bir yanından 40.000’den fazla sağlık bilişim uzmanı, klinisyen, yönetici ve satıcıyı bir araya getiren HIMSS Konferansı ve Fuarı, bu yıl 5-9 Mart 2018 tarihleri arasında Las Vegas, Nevada’da düzenlendi. En son sağlık bilişim ürünleri ve güçlü bir network platformu ile sektör liderlerinin dikkatini çeken etkinlikte, katılımcı ve izleyicilere HIMSS Eurasia hakkında tanıtım broşürleri dağıtılarak bilgi verildi. Etkinlikte yer alan katılımcı firmaların yetkilileri, Ekspotürk CEO’su Beşir Kemal Şahin ile Ekspotürk Uluslararası Pazarlama Direktörü Betül Arslan tarafından 25-27 Ekim 2018 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek HIMSS Eurasia etkinliğine davet edildi.

HIMSS Eurasia EMRAM Eğitim Konferansı ve Sağlık Bilişimi Fuarı; Asya, Avrupa ve Afrika ülkelerinden 2000’in üzerinde Sağlık bilişim teknolojileri ve klinik uzmanları, firma yetkilileri, yatırımcılar ve sağlık bilişimi profesyonellerini buluşturan bölgemizin en büyük uluslararası sağlık bilişimi etkinliği olma özelliği taşımaktadır.
Dünyadan ve Türkiye’den marka konuşmacıların yer alacağı, sektöre yön veren HIMSS Eurasia etkinliğinin önemli özellikleri arasında ayrıcalıklı eğitim olanaklarının yanı sıra, sektörün önde gelen sağlık bilişim ürünleri ve güçlü network imkanları öne çıkmaktadır.

Detaylı bilgi için: http://165.227.160.141