HIMSS’23 AVRASYA’DA İNDİRİMLİ KAYITTA SON GÜNLER

Sağlıkta yapay zeka uygulamaları,  yapay zekanın sağlık sektöründe yaratabileceği devrim niteliğindeki potansiyel, yapay zekanın teşhis, tedavi, hasta takibi ve veri analizi gibi alanlarda nasıl kullanılabileceği konuları başta olmak üzere; Sağlık hizmetlerinde yeni nesil teknolojiler ve dijital uygulamalar gibi zengin içerikle HIMSS’23 Avrasya sizleri bekliyor.

Önemli konuşmacılar ve program detayları için tıklayın.

HIMSS EURASIA 2023 KATILIMINA İLİŞKİN GENELGE YAYIMLANDI

Sağlık Bakanlığının ilgili birimlerinin ve bağlı kuruluşlarının işbirliği ve katılımı ile düzenlenmekte olan “HIMSS’23 Avrasya Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Eğitimi, Konferans ve Fuarı” 22 – 24 Kasım 2023 tarihlerinde İstanbul ilinde WOW İstanbul Hotel’de gerçekleştirilecektir.

KATILIMCILARA EĞİTİM SERTİFİKASI VERİLECEK

Etkinlik kapsamında, HIMSS tarafından geliştirilmiş olan, sağlık hizmet sürecinde bilişim ve teknoloji kullanımını ölçen modellere ait eğitimler verilecek olup, katılımcılara eğitim sertifikası verilecektir.

HIMSS ÖDÜLLERİ VERİLECEK

Ayrıca  2022 – 23 yılı içerisinde HIMSS EMRAM ve O-EMRAM seviye 6 ve seviye 7 sertifikası almaya hak kazanmış sağlık tesislerine belge takdim töreni düzenlenecektir. Etkinlikle ilgili detaylı bilgiye https://himsseurasia.com adresinden ulaşılabilmektedir.

GİDERLER KATILIMCILARIN KURUMLARI TARAFINDAN KARŞILANACAK

Düzenlenecek olan etkinliğe Sağlık Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatı ile kamu sağlık tesislerinden katılacak kişilerden kayıt ücreti alınmamakta olup yalnızca ulaşım ve konaklama ve iaşe giderlerinin kendi kurumlarınca karşılanması gerekmektedir.

ETKİNLİĞİ ÖZEL SEKTÖR VE ÜNİVERSİTELER DE DAVETLİDİR

Etkinlik özel sektör, üniversite, sivil toplum kuruluşları dahil herkese açıktır. Katılacak olan kamu, özel ve üniversite dahil tüm sağlık hizmet kurumlarından ilgili personel “HIMSS’23 Avrasya Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Eğitimi, Konferansı ve Fuarına” katılabilecek olup katılımcıların

https://himsseurasia.com/kayit-ol/  linkinden etkinliğe kayıt yaptırması gerekmektedir.