Kamu ve özel hastanelerinin dijital dönüşümünde bizi neler bekliyor?

Kamu ve özel hastanelerin dijitalleşmesinde hastane yönetimi ve çalışanları entegre edecek hazırlık çalışmaları nasıl yapılmalı?
Hastanelerin dijital dönüşüm süreçleri neler?
Analitik yönetim, bilimsel araştırma ve proje çalışmalarında nelere dikkat etmek gerekiyor?

HIMSS + Eurasia’20’de Kamu hastanelerinde dijital dönüşüm süreçlerinin konuşuldu. Oturumda konuşmacı olarak HIMSS Türkiye Direktörü Dr. İlker Köse, Ankara Şehir Hastanesi Koordinatör Başhekimi Dr. Aziz Ahmet Sürel, T.C. Sağlık Bakanlığı Şehir Hastaneleri (PPP Projects) Bilgi Sistemleri Koordinatörü Yasin Yarbay ve Akgün Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi Hakan Karataş’ın konuşmacı olarak yer aldı.
Kamu ve özel hastanelerin dijitalleşmesinde hastane yönetimi ve tüm çalışanları entegre edecek hazırlık çalışmalarının anlatıldığı oturumda hastanelerin dijital dönüşüm süreçleri, analitik yönetim çalışmaları bilimsel araştırma ve proje çalışmaları konuşuldu.
Kamu ve özel hastanelerinin dijital dönüşümünde bizi neler bekliyor?


Sağlık Bilişimi ve Teknolojilerinde Büyük Buluşma
HIMSS + Eurasia bu yıl 3-5 Kasım 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek
Tüm Sağlık Yöneticileri ve IT Profesyonelleri davetlidir!
T.C. Sağlık Bakanlığı ve HIMSS işbirliği ile düzenlenen HIMSS Eurasia Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarı, bu yıl 3-5 Kasım tarihleri arasında kamu mensupları, akademisyenler, STK ve özel sektör temsilcileri ve politika yapıcıları bir araya getirecek.
Sağlık sektöründe güncel gelişmeleri takip etme ve gelecek sağlık senaryolarını keşfetme imkanı tanıyan HIMSS + Eurasia kapsamında dijital hastane, e-sağlık, sağlıkta akıllı sistemler ve teknolojiler, sağlık bilişimi alanında ileri uygulamalar ve yapay zeka gibi sağlık alanında hayat bulan tüm yeni teknolojiler sağlık yöneticileri ve sağlık bilişimi profesyonelleri ile buluşacak.
Türkiye ve bölge coğrafyadaki ülkeleri hedefleyen HIMSS + Eurasia, uluslararası konuşmacılar, paneller ve eğitim toplantıları ve B2B görüşmeleri ile sağlık bilişim sektörünün tüm taraflarını buluşturacak. Sürekli değişen ve gelişen sağlık bilişimi alanında, yeni uygulama ve gelişmeleri keşfetmek için tüm sağlık camiasını 2021 yılı HIMSS + Eurasia etkinliğine davet ediyoruz.