KAYIT KOŞULLARI

HIMSS’18 Eurasia kayıtları konaklamasız katılım ve konaklamalı katılım olarak iki seçenekten oluşmaktadır. Konaklamasız katılımcılar; sadece etkinliğe giriş-çıkış, öğle yemeği ve ikramlar, tüm katılımcılara sağlanan promosyon ve çekiliş gibi etkinliklerden yararlanabilmektedir. Konaklamalı katılımlarda kahvaltı ve akşam yemeği dahil 3 gece konaklama, tüm katılımcılara sağlanan etkinliklerden yararlanma, geliş ve dönüşlerde Atatürk Havalimanı ve Taksim’den transfer olanağı sunulmaktadır. Kayıt ücretlerine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız. 

*Katılımcılarımızın kongre otelinde konaklama zorunluluğu bulunmamaktadır, farklı otellerde konaklayarak kongre katılımı sağlayabilirler 

 

 

ERKEN KAYIT TARİHİ

Erken kayıt avantajından yararlanmak için son kayıt ve ödeme tarihi 12 Ekim 2018 olup, bu tarihten sonra katılımcılara standart kayıt ücretleri uygulanacaktır.

KAYIT İŞLEMLERİ

Katılımcıların www.himsseurasia.com adresindeki ‘Online Kayıt Formu’nu eksiksiz doldurup “konaklamalı veya konaklamasız” paketlerden kendilerine uygun olanı seçerek kaydolmaları gerekmektedir. Online Kayıt Formu için tıklayınız.

Katılımcıların sonraki adımda kayıt formunda işaretlediği ödeme seçeneği doğrultusunda ödeme yapması gerekmektedir. Ödeme seçenekleri aşağıdaki gibidir:

  • Kredi kartıyla ödeme (Mail order formunu doldurduktan sonra [email protected]adresine göndermeniz gerekmektedir.)
  • Banka havalesiyle ödeme (Aşağıda verilen SATUR ORGANİZASYON VE TURİZM A.Ş. hesabına ödeme yapılabilecektir.)
  • Otel’de kayıt anında ödeme (Erken kayıt dönemi sonrası açılacaktır.)

Ödeme şekli kamu satınalma ve ihale mevzuatına göre yapılacak kurumların teklif alma, proforma fatura ve sipariş onayını tamamlayıp, katılımcı listesi, ödeme tutarını içeren sipariş onay belgesi ile birlikte, en son 22 Ekim 2018 Pazartesi günü kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

 

ÖDEME

Hesap Sahibi Adı:SATUR ORGANİZASYON VE TURİZM A.Ş.

TL Hesap Bilgileri: VAKIF KATILIM BANKASI – İstanbul – Türkiye/ Merkez Şb. / Hesap No: 77406-1

IBAN:TR94 0021 0000 0000 7740 6000 01

Banka havalesi ile ödeme için katılımcı adı (toplu ödemelerde tüm katılımcıların isimleri) ve HIMSS’18 EURASIA açıklamasıyla ödeme yapılması gerekmektedir. Ödenen ücretlerin onaylanabilmesi için tutarın tamamının ilgili banka hesabına gönderilmesi gerekmektedir. Banka havalesi tamamlanana kadar kayıt beklemede tutulmaktadır. Ödeme yapılan günün T.C. Merkez Bankası efektif satış kuru baz alınarak TL karşılığı ödeme yapılması gerekmektedir.

 

İPTAL VE GERİ ÖDEME

HIMSS’18 Eurasia Kayıt & Müşteri Hizmetleri’ne yazılı olarak [email protected] veya 0212 272 61 06 numaralı telefondan yapılacak değişiklik ve iptal talepleri ile ilgili olarak 12 Ekim 2018 tarihine kadar yapılacak iptallerden €100.00 idari kesinti uygulanacak olup bu tarihten itibaren gerçekleşecek iptallerde herhangi bir ücret iadesi yapılmayacaktır.

Herhangi bir kayıt iptalinden sonra kayıt haklarının geri verilmesi mümkün olmayacaktır. Böyle bir durumda tekrar kayıt olunması gerekmektedir.

Kongreye katılamayacak olan katılımcılar, kongre öncesi [email protected] adresine bildirip onay alarak, başka bir katılımcıyı gönderme hakkına sahiptir.

 

GÜVENLİK

Güvenlik sebebi ile katılımcıların konferans süresince kendilerine girişte verilecek olan yaka kartlarını takmaları gerekmektedir. Yaka kartlarını başkasıyla değiştirmek kesinlikle yasaktır.

 

OTEL VE ULAŞIM

Kongre Oteli:

Pullman Hotel Yenibosna- İstanbul

www.pullmanistanbul.com

Kongre oteli, İstanbul Atatürk Havalimanına 2 km. mesafede olup, konaklamalı kayıt yaptıran ziyaretçilerin geliş-dönüş saatlerinde karşılama ve transfer sağlanacaktır. Transfer saatleri ileri bir tarihte burada açıklanacaktır.

Transfer Sorumlusu:

Batuhan SEYİRCİ

Tel: (0507) 274 31 09

 

ORGANİZASYON İLETİŞİM

Kayıt ve Konaklama Sorumlusu:

Songül KARADENİZ

Tel: (0212) 272 61 06 – (0542) 556 66 59

e-posta: [email protected]

Sponsorluk ve Firma İlişkileri Sorumlusu:

Ahmet ÖZDEMİR

Tel: (0212) 272 61 06 – (0533) 037 08 31

[email protected]