Network

Sağlık Bakanlığı’nın daveti ile 60’tan fazla ülkenin delegasyonunu ağırlamaya hazırlanan HIMSS’20 Eurasia, katımcı ve ziyaretçilerinin network ağlarını genişletebilmeleri amacıyla nitelikli etkinlikler planlamaktadır.

Sağlık Bakanlığı ve Kamu Hastane yöneticilerinden 2000, özel hastane ve üniversite yöneticilerinden 1000’in üzerinde sağlık bilişim profesyonellerinden oluşan ziyaretçiyi buluşturmayı hedefleyen HIMSS’20 Eurasia’ya katılarak markanızı en iyi şekilde temsil edebilir, etkinlik çerçevesinde yapılacak B2B görüşmeleri ve Start-Up & sektör buluşmalarına katılabilirsiniz.

4000’in üzerince sağlık bilişimi sektör profesyonellerinden olaşan katılımcı kitlesi ile 60’ı aşkın ülkeden de 100’lerce yabancı sağlık otoritesini biraraya getirecek etkinlikte; eğitim programları, nitelikli konuşmacılar ve paneller, yuvarlak masa toplantıları, çalıştaylar ve çevre ülkelerden yabancı sağlık yöneticileri ile işbirliği görüşmeleri ve yeni iş fırsatları ile sizleri bekliyor.

Hem ziyaretçileri hem de katılımcıları için uluslararası yeni iş fırsatları sunan HIMSS’20 Eurasia ile siz de network ağınızı genişletin!

B2B Görüşmeler: Sağlık bilişimi endüstrisi temsilcileri ile kamu ve özel sektör satınalmacılarını bir araya getirilmesi amaçlanmaktadır.

Start-Up & Sektör Buluşmaları: Health IT konusunda faaliyet gösteren Start-Up’ların ürün, hizmet ve teknolojilerini endüstriye entegre etmeleri ve ürünlerini geliştirmeleri için sektör temsilcileri ile bir araya geldikleri yuvarlak masa toplantılarıdır.