Sağlık endüstrimizi inovasyonla nasıl dönüştüreceğiz?

HIMSS + Eurasia Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarı’nda “Sağlık endüstrimizi inovasyonla nasıl dönüştüreceğiz?” başlıklı oturum gerçekleşti.
Dijitalleşmenin sağlıkta dönüşüm süreçlerine olanak sağladığının belirtildiği oturumda T.C. Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcısı Dr.Şuayıp BirinciTOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Prof. Dr. Teyfik DemirFakeeh University Hospital COO’su Dr. Dr. Fatih Mehmet Gul, MDPhilips Türkiye CEO’su Haluk Karabatak ve Amgen Türkiye & Gensenta İlaç Kurumsal İletişim, Pazara Erişim ve Sağlık Politikaları Direktörü Dr. Bilgen DOLEK MSc, PhD konuşmacı olarak yer aldı. Konuşan arayüzler, 5G, robotlar, otonom sistemler, ileri düzey görüntüleme ve AR/VR gibi yeni ve gelişen teknolojilerinin sağlık hizmetlerine katkı sunduğunun konuşulduğu oturumda, geleceğin hastanelerinin tek bir dijital altyapı ile birbirine bağlı ve esnek çalışma kapasitesine sahip ağlardan oluşacağı belirtildi.


T.C. Sağlık Bakanlığı ve HIMSS ev sahipliğinde Ekspoturk organizasyonu ile gerçekleşen etkinliğe ilişkin detayları www.himsseurasia.com adresinden takip edebilirsiniz ! 👈

👇👇👇

#HIMSS #HIMSSEurope #HIMSSEurasia #DigitalHealth #MobileHealth #DijitalSağlık #TeleHealth #Telemedicine #Vaccine