Sağlık teknolojilerinde en son gelişmeler, yakın gelecekte bizi neler bekliyor?

HIMSS + Eurasia Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarı’nda “Sağlık teknolojilerinde en son gelişmeler, yakın gelecekte bizi neler bekliyor?” başlıklı oturum gerçekleşti.
Yeni nesil sağlık teknolojileri ve gelecek öngörülerinin paylaşıldığı oturumda İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memisoglu, TÜSEB Başkanı Prof. Dr. Erhan Akdoğan ve ANKAREF İnovasyon ve Teknoloji A.Ş. CEO’su Erhan Binici konuşmacı olarak yer aldı. Dijital dönüşümün büyük veri, otomasyon sistemleri, yapay zeka, öğrenebilen teşhis ve tedavi amaçlı sistemler ile internet ve kablosuz haberleşme teknolojileri alanlarında getirdiği yeniliklerden bahsedilen oturumda, dijital dönüşüm süreçleri ile ilgili olarak gelecekte sağlık hizmeti hedeflerini desteklemede yardımcı olabilecek daha iyi uygulamaların insanlara sunulması ve klinik desteği gerçek zamanlı bilgilerle birleştirebilen uygulamaların geliştirilmesinin amaçlandığı belirtildi.

T.C. Sağlık Bakanlığı ve HIMSS ev sahipliğinde Ekspoturk organizasyonu ile gerçekleşen etkinliğe ilişkin detayları www.himsseurasia.com adresinden takip edebilirsiniz ! 👈

👇👇👇

#HIMSS #HIMSSEurope #HIMSSEurasia #DigitalHealth #MobileHealth #DijitalSağlık #TeleHealth #Telemedicine #Vaccine