Sağlıkta yeni teknolojilerin özel ve çalışma hayatındaki dönüşümlere etkisi ve yeni sağlık (Yaşam)

HIMSS + Eurasia Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarı’nda “Sağlıkta yeni teknolojilerin özel ve çalışma hayatındaki dönüşümlere etkisi ve yeni sağlık (Yaşam)” başlıklı oturum gerçekleşti.
Sağlıkta yeni teknolojilerin özel yaşam ve çalışma hayatındaki dönüşümlere etkisinin konuşulduğu oturumda Sağlık Bakanlığı Sağlığın Geliştirmesi Genel Müdürü Prof. Dr. Mustafa TasdemirÜsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü – Psikiyatrist Prof. Dr. k nevzat tarhan, Yeditepe Üniversitesi Başhekimi Doç. Dr. Siemens Healthineers Dijital Sağlık Ürün Grubu Yöneticisi Onur Agus ve Volitan Global CEO’su, EY CESA Bölgesi Lideri T. Ufuk Eren konuşmacı olarak yer aldı. Oturumda klinik süreçlerin optimizasyon ihtiyacının arttığı, bilişsel veri yükünün klinik karar destek sistemlerini gerekli kıldığı ve hasta ve doktorların hızla dijital iletişime geçtiği süreçlerde yeni yaşam süreçlerinden bahsedildi.
T.C. Sağlık Bakanlığı ve HIMSS ev sahipliğinde Ekspoturk organizasyonu ile gerçekleşen etkinliğe ilişkin detayları www.himsseurasia.com adresinden takip edebilirsiniz ! 👈

👇👇👇

#HIMSS #HIMSSEurope #HIMSSEurasia #DigitalHealth #MobileHealth #DijitalSağlık #TeleHealth #Telemedicine #Vaccine