synedra AIM Sağlık Hizmetleri İçerik Yönetim Platformu

Sağlık Hizmetleri İçerik Yönetimi
Tıbbi Verilerin Geleceği

synedra, bir hastane, bir sistem
synedra, dijitalleşme ve görüntüleme alanında uzmanlık sunan, tıbbi verilerin tek elden işlenmesi ve yönetilmesi sağlayan bir “Sağlık Hizmetleri İçerik Yönetim Platformu” ile dijitalleşmede öncü çözümleriyle İsviçre’de pazarın lideri olmuştur.

Sağlık Hizmetleri İçerik Yönetimi Platformu çözümleri, sağlık kuruluşunun tüm çekimlerini, dokümanlarını, resimlerini, vidyolarını, labor değerlerini ve diğer bilgi verilerini stratejik kaynak olarak değerlendirmek ve bir elden işlemektir. Almanya’nın marka hastaneleri Sağlık Hizmetleri İçerik Yönetimi Platformu sistemi ile, verilerin adalarda çakışmasından tek tip platform çözümüne geçişte bilinçli ve etkili kararlar almışlardır.

synedra AIM modüler olarak inşa edilmiş ve farklı çözümlerin gerçekleşmesine imkan sağlamaktadır. Çok sıklıkla rastlanan uygulama alanı, bir PACS sisteminin radyoloji için hayata geçirilmesidir. Bazı sağlık kuruluşlarında ise verilerin taranması (scanning), kağıt dokümanların arşivlenmesi, vidyo kaynaklarının sisteme entegre edilmesi ön planda yer almaktadır. Resim dökümantasyonu, sağlık raporlarının oluşturulması, yasalara ve mevzuata uygun arşivlenmesi, E-Sağlık yada FHİR konform depolama synedra AIM’in başlangıç noktaları olabilmektedir. synedra’nın HCM projelerindeki tek hedefi sağlık kuruluşlarının tüm verilerini bir ilden işlemektir.

synedra HCM bu alanların tümü için görevlendirebilir veya kısmı görevlerde de kullanılabilmektedir. Ayrıca sağlık kuruluşlarındaki var olan çözümler ile kombine edilebilme ve tüm bu sistemler ile de güçlü ve sorunsuz entegrasyonları ile ön plana çıkmaktadır. Adım adım geçiş senaryoları ile dijitalleşmenin temposunu belirlenip, gelecekteki uygulama alanları için ise dönüşüm takvimi belirlenmektedir.

Tıbbi ürün IIb sınıfı CE belgeli ve ayrıca IHE, DICOM ve HL7 standartlarına uygun ürünleri ile dijitalleşmeye öncülük eden synedra, platform bağımsızlığı ilede bu alanda çığır açmayı başarmıştır.

Platform bağımsızlığının yanında, performans garantisi, güçlü teknik destek merkezi synedra’yı pazarın lideri yapan değerler arasında yer almaktadır.

X
X