Technopc, HIMSS süreçlerinde geniş yelpazede Teknolojik ürün ve hizmetler veriyor

Türkiye’nin bilişim dünyasında dışa bağımlılığını kendi kulvarında azaltma hedefi ile 1998’den bu yana yerli üretici olarak faaliyetlerini sürdüren Technopc, yenilikçi, çevreci ve yüksek performanslı ürünleri ile özel hastaneler, kamu hastaneleri ve şehir hastanelerine çözümler sunuyor. Ar-Ge çalışmalarının ışığında katma değerli ve farklı ürünler sunmayı hedefleyen Technopc, medikal bilgisayar ve teknoloji çözümleri başta olmak üzere mini PC, tablet, masaüstü PC, endüstriyel PC, All In One, medikal tabletler, mobil asistan üniteleri, ilaç dağıtım araçları, sanallaştırma çözümleri, iş istasyonları (PACS), hasta başı ekranlar ve IPTV ürünleri ile sağlık sektörüne hizmet veriyor.

HIMSS süreçleri, HBYS uygulamaları, evde bakım, dijital hastane uygulamaları, siber güvenlik çözümleri, Teletıp ve yoğun bakım servisleri gibi alanlarda donanım çözümleri ile hizmetlerini sürdüren Technopc, Türkiye’de mini PC ve medikal bilgisayar pazarında hem adet hem de proje anlamında en çok tercih edilen bilgisayar markaları arasında yer alıyor.

Türkiye’nin en büyük 500 bilişim firması listesinde yerli üretici sınıfında lider olan firma, HIMSS süreçlerinde yaygın bir şekilde rol alıyor. Son dönemin en büyük ulusal projeleri konumundaki PPP Şehir Hastanelerinde de bu anlamda geniş bir ürün yelpazesi ile binlerce adet ürünü konumlandırarak hizmet veriyor.
Patentli ve kendi tasarımı olan ürünlerini KOSGEB, Kalkınma Ajans ve TUBITAK gibi kurumların da desteğini alarak üreten Technopc, TSE, TUV, CE, ISO, RoHS, Energy Star, EMC, LVD ve medikal sertifikasyonları ile üretim yapmaktadır.

X
X