Technopc yüksek performanslı ürünleri ile farkını ortaya koyuyor

Technopc; 20 yılı aşkın süredir sağlıktan bankacılığa, eğitimden savunmaya kadar birçok sektöre teknoloji çözümleri sunan, Türkiye’nin bilgisayar üretiminde ilk yerli malı belgesine sahip olan bir teknoloji şirketidir.

Kurumsal şirketlere ve son kullanıcıya yönelik Mini PC, Tablet PC, Masaüstü ve Endüstriyel PC’ler, All In One bilgisayarlar ve sanallaştırma çözümleri sunan Technopc®; yenilikçi, çevreci ve yüksek performanslı ürünleri ile farkını ortaya koymaktadır. En son teknolojik Ar-Ge çalışmalarının ışığında katma değerli ve farklı ürünler sunmayı hedeflemektedir.

HIMSS 2019 Katılımı

Türkiye ve bölge coğrafyayı hedefleyen yeni vizyonu ile hem yabancı ziyaretçi ve katılımcı hem de uluslararası konuşmacılar anlamında çeşitliliğini arttıran HIMSS’19 Eurasia Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı’na her sene olduğu gibi bu senede katılım gerçekleştiriyoruz.

Sponsorluk desteği de verdiğimiz bu etkinlikte sektörün tüm paydaşları için yeni fırsatlar yaratmaya, sürdürülebilir çalışmalar ışığında yeniliklerle karşınıza çıkmaya devam edeceğiz.

Sürekli değişen, gelişen sağlık bilişimi ve teknolojileri alanındaki yeni uygulamaları ve ürün gruplarımızı keşfetmek için sizleri standımıza davet ediyoruz.

www.technopc.com.tr