TRtek Yazılım ile son teknoloji SBYS ürünleri

Diş Hastaneleri Bilgi Yönetim Sistemi (DHBYS) yazılımlarını, son teknolojileri kullanarak üreten ve geliştiren TRTEK Yazılım ,bilgi işlem ve uygulama tecrübesiyle sağlık bilişim sistemleri alanında sektörün öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

İl Sağlık Müdürlüğü, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri ile birlikte özel muayenehaneler gibi bir çok alanda otomasyon sistemlerinde yazılım ,donanım ve destek hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Sağlık sektöründeki gelişme ve standartları takip ederek, sektörün ve kurumların gelişmesi için teknolojik ve içerik yönünden güçlü uygulama ve ülkemiz sağlık çalışanları ile hastaların güvenliğini en üst düzeye taşıyacak ürünleri hızlı servis hizmetiyle sunmak, 70 kişilik ekibi ile 7/24 destek operasyonunu sürdürerek Ar-Ge politikası ile tüm hizmetlerimizde kaliteyi prensip haline getirip son kullanıcının istek ve taleplerine her zaman önem ve öncelik vermek hedefi olmuştur.

Ayrıca gelişen teknolojiler ile sistemlerini sürekli güncelleyip AR-GE çalışmalarına önem vererek Web Tabanlı ve Mobil Uygulamalar (Tablet Uygulamaları, El Terminali Uygulamaları, Akıllı Telefon Uygulamaları [Android, iOS]) geliştirmeye devam etmektedir.

http://trtekyazilim.com/

X
X