İSTANBUL’U HIMSS’18 EURASIA İLE KEŞFEDİN!

HIMSS’18 Eurasia Ziyaretçilerine Özel Turizm Paketi

‘Tarihi Yarımada’yı ve ‘İstanbul Boğazı’nı görmeden olmaz…

HIMSS’18 Eurasia ziyaretçileri sağlık bilişimi ile geçen dopdolu bir etkinliğin ardından ‘Tarihi İstanbul Yarımadası Gezisi’ ve ‘Boğaz Turu’ ile İstanbul’u keşfedecek.

HIMSS’18 Eurasia’nın son gününde öğleden sonra başlayacak programda ziyaretçiler şehrin gezilmesi en keyifli yerlerinden Ayasofya ve Sultanahmet’te birkaç saatlik turistik gezi ile Roma, Bizans ve Osmanlı İmparatorluklarına ev sahipliği yapan Medeniyetlerin Beşiği İstanbul’da, Tarihi Yarımada’nın hayranlık uyandıran ihtişamına tanıklık edecek. Ayrıca İstanbul Boğaz Turu ile seyyahların gezilip görülecek yerler listesinde ilk sıralarda yer alan muhteşem İstanbul’un panoramik görünümü ile Asya ve Avrupa’yı birbirine bağlayan İstanbul Boğazı’nın eşsiz güzelliğini denizden izleme fırsatına sahip olacak.

İstanbul ve Boğaz manzarası eşliğinde ‘Teknede Akşam Yemeği’ ile tamamlanacak günün ardından İstanbul’un güzelliklerine tekrar tanıklık etmek isteyecek HIMSS’18 Eurasia ziyaretçileri bir sonraki etkinlik için gün sayacak.

Ayrıca devam eden etkinlik boyunca İstanbul’u gezmek ve şehrin merkezine gitmek isteyen ziyaretçilerimiz için akşamları toplu ulaşım noktalarına shuttle servisler yapılacak. Hem alışveriş yapıp hem de günün sonunda deniz manzarası eşliğinde dinlenmek isteyen konuklarımız da Flyinn AVM için shuttle servislerinden yararlanabilecek.

Turistik ve Sosyal Programlar

Tarihi Yarımada ve Boğaz Turu Turistik Programı (27 Ekim 2018)
13:00  : Otelden kalkış
14:00-17:00 : Ayasofya-Sultanahmet Tarihi Yarımada Gezisi
17:00-21:00 : Tekne ile Boğaz Turu ve Akşam yemeği
Shuttle Servisler (25-26 Ekim 2018, Akşam)
18:00 gidiş – 22:00 dönüş   : Flyinn AVM ‘ye Gidiş-Dönüş shuttle servis
(Deniz manzarası keyfi & Alışveriş)
18:00 gidiş – 22:00 dönüş : Toplu taşıma noktalarına Gidiş-Dönüş shuttle servis
(İstanbul’da ulaşmak istediğiniz merkez noktalara rahat ulaşım için)

Turistik ve Sosyal Program 100 Euro’dur.