Wolters Kluwer HIMSS Eurasia’da Platin Sponsor olarak yerini aldı.

Wolters Kluwer, HIMSS Eurasia’da gururla platin sponsor olarak yer alıyor! 🌟 Türkiye’nin öncü dijital sağlık uygulamalarıyla dikkat çeken HIMSS Eurasia, bu yıl 22-24 Kasım 2023 tarihlerinde İstanbul’da sizleri ağırlıyor. Sağlık sektörünün önde gelen yöneticileri, uzmanları ve BT profesyonellerini bir araya getiren etkinlikte yeni teknolojiler ve inovatif çözümler sizleri bekliyor.

HIMSS Eurasia, güncel sağlık gelişmelerini takip etme ve geleceğin sağlık senaryolarını birlikte keşfetme fırsatı sunuyor. Bu yıl, dünya lideri olarak adından söz ettiren Wolters Kluwer’ın platin sponsorluğunda gerçekleşecek.

Wolters Kluwer, sağlık, vergi ve muhasebe, kurumsal performans ve ESG, finansal kurumsal uyum ve yasal ve düzenleyici sektörlerinde öncü hizmetler sunuyor. Hollanda, Alphen aan den Rijn’de merkezi bulunan Wolters Kluwer, 2020 yılında 5,5 milyar Euro’luk yıllık gelirle başarısını kanıtlamıştır. Grup, 180’den fazla ülkedeki müşterilere hizmet veriyor, 40’tan fazla ülkede operasyonlarını sürdürüyor ve dünya çapında yaklaşık 20.000 kişiyi istihdam ediyor.

HIMSS Eurasia’da Wolters Kluwer ile birlikte sağlık alanında yeni ufuklara yelken açın! 💼💻 #HIMSS2023 #WoltersKluwer #SağlıkTeknolojileri #İnovasyon #PlatinSponsor #SağlıkSektörü