Yoğun talep üzerine HIMSS Eurasia 2023 için erken kayıt süresi uzatıldı.

HIMSS Eurasia’da indirimli kayıt fırsatları için son günler! 

Türkiye’nin öncü dijital sağlık uygulamalarıyla öne çıkan HIMSS Eurasia, bu yıl 22-24 Kasım 2023 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek. Sağlık sektörünün önde gelen yöneticileri, uzmanları ve BT profesyonellerini bir araya getirecek bu etkinlikte, yeni teknolojiler ve inovatif çözümler sizleri bekliyor. Hastanenizin dijital alandaki pozisyonunu bir sonraki seviyeye taşımak için ihtiyaç duyacağınız stratejileri ve bilgi paylaşımlarını keşfetmek için HIMSS Eurasia’ya katılın.

Erken kayıt fırsatlarını kaçırmamak için acele edin!

29 Eylül’e kadar kayıt yapan ziyaretçiler, indirimli fiyatlardan faydalanabilecekler. 

T.C. Sağlık Bakanlığı iş birliğiyle düzenlenen HIMSS Eurasia Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarı, 22-24 Kasım tarihlerinde İstanbul’da kamu mensupları, akademisyenler, sivil toplum kuruluşları ve özel sektör temsilcileri ile politika yapıcılarını bir araya getirecek.

Sağlık sektöründeki güncel gelişmeleri takip etme ve geleceğin sağlık senaryolarını keşfetme fırsatını sunan HIMSS Eurasia, uluslararası konuşmacılar, paneller, eğitim toplantıları ve işbirliği görüşmeleri ile sağlık bilişiminin tüm taraflarını bir araya getirecek. Dijital hastane, e-sağlık, sağlıkta akıllı sistemler, yapay zeka, robotik ve ileri uygulamalar gibi sağlık alanındaki tüm yeni teknolojilerin sergileneceği HIMSS Eurasia, Asya, Avrupa ve Afrika’dan gelen uluslararası ziyaretçilere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Sağlık sektöründeki dijitalleşme süreçlerinin bir parçası olmak için 29 Eylül’e kadar kaydınızı yaptırarak erken kayıt avantajlarından yararlanın.