KAYIT KOŞULLARI

HIMSS’19 Eurasia kayıtları; konferans ve fuar alanına giriş-çıkış, konferans ve etkinliklere katılma, etkinlikçantası, katılım belgesi, promosyon ve çekiliş gibi aktivitelerden 3 gün süreyle yararlanabilmektedir.

ERKEN KAYIT
Erken kayıt avantajından yararlanmak için son kayıt ve ödeme tarihi 27 Eylül 2019 olup, bu tarihten sonra katılımcılara standart kayıt ücretleri uygulanacaktır. Erken kayıt yaptıran sağlıkyöneticilerinden Sağlık Bakanlığı, üniversitehastaneleri ve özel sağlık kuruluşları yöneticilerine ayrılan kontenjanlar kapsamında ücretsiz kayıt hakkı için davetiye gönderilecektir. Kayıt ücretlerinigörmek için tıklayınız.

KAYIT İŞLEMLERİ
Katılımcıların www.himsseurasia.com adresindeki ‘Online Kayıt Formu’nu eksiksiz doldurup kendi konumlarına uygun olan seçenekdahilindekaydolmaları gerekmektedir. Online Kayıt Formu için tıklayınız.

Katılımcıların kayıt ücretini kayıt sırasında kredi kartıyla ödeme ya dasonraki adımda kayıt formunda işaretlediği ödeme seçeneği doğrultusunda ödeme yapması gerekmektedir. Diğer ödeme seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Kredi kartıyla mail order yoluyla ödeme (Mail order formunu doldurduktan sonra [email protected]adresinegöndermeniz gerekmektedir.)

Banka havalesiyle ödeme (Aşağıda verilen SATUR ORGANİZASYON VE TURİZM A.Ş. hesabına ödeme yapılabilecektir.)

Otel’de kayıt anında ödeme (Erken kayıt dönemi sonrası açılacaktır.)

Ödeme şekli kamu satınalma ve ihale mevzuatına göre yapılacak kurumların teklif alma, proforma fatura ve sipariş onayını tamamlayıp, katılımcı listesi veödeme tutarını içeren sipariş onay belgesi ile birlikte, en son 21 Ekim 2019 Pazartesi günü kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Tekrar hatırlatmak gerekirse hastanelerden ücretsiz kayıt kontenjanları kapsamında kayıt yaptıracak sağlık yöneticilerinin 27 Eylül 2019 Cuma gününe kadar online kayıt yapmaları gerekmektedir. Görev vepozisyonu uygun olan başvurular için kurumlarından teyit alınarak davetiye gönderilecektir.

HESAP BİLGİSİ

Hesap Sahibi Adı: SATUR ORGANİZASYON VE TURİZM A.Ş.
TL Hesap Bilgileri: VAKIF KATILIM BANKASI – İstanbul – Türkiye/ Merkez Şb. / Hesap No: 77406-1
IBAN:TR94 0021 0000 0000 7740 6000 01

Banka havalesi ile ödeme için katılımcı adı (toplu ödemelerde tüm katılımcıların isimleri) ve HIMSS’19 EURASIA açıklamasıyla ödeme yapılması gerekmektedir. Ödenen ücretlerin onaylanabilmesi için tutarın tamamının ilgili banka hesabına gönderilmesi gerekmektedir. Banka havalesi tamamlanana kadar kayıt beklemede tutulmaktadır.

İPTAL VE GERİ ÖDEME
HIMSS’19 Eurasia Kayıt & Müşteri Hizmetleri’ne yazılı olarak [email protected] veya 0212 272 61 06 numaralı telefondan yapılacak değişiklik ve iptal talepleri ile ilgili olarak 12 Ekim 2018 tarihine kadar yapılacak iptallerden €100.00 idari kesinti uygulanacak olup bu tarihten itibaren gerçekleşecek iptallerde herhangi bir ücret iadesi yapılmayacaktır.

Herhangi bir kayıt iptalinden sonra kayıt haklarının geri verilmesi mümkün olmayacaktır. Böyle bir durumda tekrar kayıt olunması gerekmektedir.

Kongreye katılamayacak olan katılımcılar, kongre öncesi [email protected] adresine bildirip onay alarak, başka bir katılımcıyı gönderme hakkına sahiptir.

GÜVENLİK

Güvenlik sebebi ile katılımcıların konferans süresince kendilerine girişte verilecek olan yaka kartlarını takmaları gerekmektedir. Yaka kartlarını başkasıyla değiştirmek kesinlikle yasaktır.

KONAKLAMA

Bu site üzerinden, HIMSS’19 Eurasia’ya kayıt yaptıran misafirlerimiz etkinliğin yapıldığı otellerden Pullman İstanbul Airport (5 yıldız) ve Mercure İstanbul Airport (5 yıldız) otellerinden indirimli konaklama rezervasyonu yaptırabildiği gibi diğer anlaşmalı kongre otellerinden indirimli konaklama satın alabilirler. Katılımcılarımızın kongre otelinde konaklama zorunluluğu bulunmamaktadır, farklı otellerde konaklayarak kongre katılımı sağlayabilirler. Anlaşmalı otellerden etkinlik alanına belli saatlerde ücretsiz transfer sağlanacaktır. Konaklama ve otel seçenekleri için tıklayın.

OTEL VE ULAŞIM

Kongre Oteli:

Pullman Hotel Yenibosna- İstanbul

www.pullmanistanbul.com

Kongre oteli ile havaalanları arasında ücretli taşıma servisi sağlanmaktadır. Transfer servis saatleri ihtiyaca göre belirlenip, etkinliğe yakın bir tarihte burada açıklanacaktır.

Transfer Sorumlusu:

Batuhan SEYİRCİ
Tel: (0507) 274 31 09

ORGANİZASYON İLETİŞİM

Kayıt ve Konaklama Sorumlusu:

Songül KARADENİZ
+90 212 272 61 06 – +90 542 556 66 59
[email protected]

Sponsorluk ve Firma İlişkileri Sorumlusu:
Anıl URGANİOĞLU
Satış Uzmanı
[email protected]
+90 505 233 94 48
+90 212 272 61 06

Berk KALAYCI
Satış Uzmanı
[email protected]
+90 553 964 15 05
+90 212 272 61 06